"A comprehensive, collaborative elections resource."
National (538 ev)
New/Modified Since
-259200
RACE ENTRIES
D
Antonio Villaraigosa
CA Governor - Open Primary
2024-07-23
Article
CON
James S. Cleverly
UK Conservative Party Leader
2024-07-23
Article
ES!
Milutin Butorović
Montenegro Minister without Portfolio
2024-07-23
BS
Mirsad Azemović
Montenegro Minister of Disapora
2024-07-23
BS
Ernad Suljević
Montenegro Minister of Regional Investment Development and Cooperation
2024-07-23
SNP
Dragoslav Šćekić
Montenegro Minister of Sports and Youth
2024-07-23
ES!
Maida Gorčević
Montenegro Minister of European Affairs
2024-07-23
BS
Damir Gutić
Montenegro Minister of Social Care, Family Care and Demography
2024-07-23
BS
Admir Šahmanović
Montenegro Minister of Mining, Oil and Gas
2024-07-23
DCG
Tamara Vujović
Montenegro Minister of Culture and Media
2024-07-23
DCG
Damjan Ćulafić
Montenegro Minister of Ecology, Sustainable Development and Development of the North
2024-07-23
ES!
Vojislav Šimun
Montenegro Minister of Health
2024-07-23
PD
Fatmir Đeka
Montenegro Minister of Human and Minority Rights
2024-07-23
DCG
Danilo Saranović
Montenegro Minister of Interior
2024-07-23
AA
Maraš Dukaj
Montenegro Minister of Public Administration
2024-07-23
SNP
Vladimir Joković
Montenegro Minister of Agriculture, Forestry and Water Management
2024-07-23
NSD
Simonida Kordić
Montenegro Minister of Tourism
2024-07-23
NSD
Slaven Radunović
Montenegro Minister of Spatial Planning, Urbanism and State Property
2024-07-23
DCG
Dragan Krapović
Montenegro Minister of Defense
2024-07-23
ES!
Saša Mujović
Montenegro Minister of Energy
2024-07-23
I
Novica Vuković
Montenegro Minister of Finance
2024-07-23
ES!
Anđela Jakšić-Stojanović
Montenegro Minister of Education, Science and Innovation
2024-07-23
ES!
Bojan Božović
Montenegro Minister of Justice
2024-07-23
ES!
Naida Nišić
Montenegro Minister of Labor, Employment, Social Dialogue
2024-07-23
ES!
Filip Radulović
Montenegro Minister of Maritime Affairs
2024-07-23
DNP
Maja Vukićević
Montenegro Minister of Transport
2024-07-23
ES!
Filip Ivanović
Montenegro Deputy Prime Minister
2024-07-23
DCG
Aleksa Bečić
Montenegro Deputy Prime Minister
2024-07-23
NSD
Budimir Aleksić
Montenegro Deputy Prime Minister
2024-07-23
DCG
Momo Koprivica
Montenegro Deputy Prime Minister
2024-07-23
DNP
Milun Zogović
Montenegro Deputy Prime Minister
2024-07-23
AA
Nik Đeljošaj
Montenegro Deputy Prime Minister
2024-07-23
BS
Ervin Ibrahimović
Montenegro Deputy Prime Minister
2024-07-23
AA
Nik Đeljošaj
Montenegro Minister of Economic Development
2024-07-23
BS
Ervin Ibrahimović
Montenegro Minister of Foreign Affairs
2024-07-23
D
Jarvis Johnson
TX District 18 - D Replacement
2024-07-23
Article
CON
Tom Tugendhat
UK Conservative Party Leader
2024-07-24
Article
JP
Onesimus Kipchumba Murkomen
Kenya Secretary for Youth Affairs, Creative Economy and Sports
2024-07-24
ODM
Wycliffe Oparanya
Kenya Secretary for Cooperatives and MSME Development
2024-07-24
I
Stella Soi Langa't
Kenya Secretary of Gender, Culture, Arts and Heritage
2024-07-24
I
Rebecca Miano
Kenya Secretary for Tourism and Wildlife
2024-07-24
ODM
Opiyo Wandayi
Kenya Secretary for Energy and Petroleum
2024-07-24
JP
Justin Muturi
Kenya Secretary for Public Service
2024-07-24
JP
Salim Mvurya
Kenya Secretary for Investments, Trade and Industry
2024-07-24
MCC
Alfred Mutua
Kenya Secretary for Labor and Social Protection
2024-07-24
ODM
Hassan Joho
Kenya Secretary for Mining and Blue Economy
2024-07-24
ODM
John Mbadi
Kenya Secretary for National Treasury and Planning
2024-07-24
CON
Robert Jenrick
UK Conservative Party Leader
2024-07-25
Article
LIB
Ian MacIntyre
MB Parliament - Elmwood—Transcona - By-election
2024-07-25
Article
CON
Mel Stride
UK Conservative Party Leader
2024-07-26
Article
FINANCE REPORTS
WA District 05 - Blanket Primary - Michael Baumgartner - 7/15/2024
Start $363,324.21
Raised $210,483.36
Spent $248,286.44
Debts $100.00
On Hand $325,521.13
WA District 05 - Blanket Primary - Jacquelin Maycumber - 7/15/2024
Start $134,142.90
Raised $147,176.55
Spent $188,013.89
Debts $0.00
On Hand $93,305.56
WA District 05 - Blanket Primary - Brian Dansel - 7/15/2024
Start $0.00
Raised $85,107.50
Spent $34,744.33
Debts $0.00
On Hand $50,363.17
WA District 05 - Blanket Primary - Bobbi Bennett-Wolcott - 7/15/2024
Start $0.00
Raised $8,185.77
Spent $4,249.20
Debts $1,893.56
On Hand $3,936.57
WA District 05 - Blanket Primary - Jonathan Bingle - 7/15/2024
Start $5,245.43
Raised $2,859.00
Spent $5,179.38
Debts $6,825.00
On Hand $2,925.05
WA District 05 - Blanket Primary - Matthew Welde - 7/15/2024
Start $15,307.01
Raised $9,405.06
Spent $15,927.06
Debts $8,855.26
On Hand $8,785.01
WA District 05 - Blanket Primary - Carmela Conroy - 7/15/2024
Start $64,147.97
Raised $70,893.10
Spent $52,366.26
Debts $25,309.00
On Hand $82,674.81
WA District 05 - Blanket Primary - Bernadine Bank - 7/15/2024
Start $36,491.62
Raised $137,706.00
Spent $100,296.72
Debts $28,416.29
On Hand $73,900.90
WA State Senate District 2 - Blanket Primary - Ronda Litzenberger - 7/15/2024
Start $9,820.12
Raised $25,100.00
Spent $26,594.92
Debts $1,201.91
On Hand $8,325.20
WA State Senate District 2 - Blanket Primary - Jim McCune - 7/15/2024
Start $44,765.90
Raised $19,839.00
Spent $7,602.03
Debts $0.00
On Hand $57,002.87
WA State Senate District 2 - Blanket Primary - Erasmo Ruiz Gonzalez - 7/15/2024
Start $7,155.79
Raised $5,832.50
Spent $5,408.23
Debts $0.00
On Hand $7,580.06
WA State Senate District 4 - Blanket Primary - Pam Haley - 7/15/2024
Start $18,051.91
Raised $16,915.00
Spent $6,801.22
Debts $16,601.91
On Hand $28,165.69
WA State Senate District 4 - Blanket Primary - Mike Kelly - 7/15/2024
Start $28,929.34
Raised $39,346.88
Spent $61,234.81
Debts $7,442.64
On Hand $7,041.41
WA State Senate District 4 - Blanket Primary - Al Merkel - 7/15/2024
Start $6,171.91
Raised $0.00
Spent $4,919.43
Debts $5,601.91
On Hand $1,252.48
WA State Senate District 4 - Blanket Primary - Leonard Christian - 7/15/2024
Start $29,420.00
Raised $2,525.00
Spent $30,501.60
Debts $6,000.00
On Hand $1,443.40
WA State Senate District 4 - Blanket Primary - H. Miguel Valencia - 7/15/2024
Start $5,595.40
Raised $7,223.57
Spent $4,170.77
Debts $0.00
On Hand $8,648.20
CANDIDATES
Girton, Bruce B.
Nelson, Richard R.
Pfaff, Marion B.
Bisenius, Stephen W.
Ponder, Paul
Pahlavi, Reza
Pink, Sandra L.
Hansen, Willard H.
Miller, Elizabeth R.
Scott, John
Calhoon, James
SquarePants, SpongeBob
Villaraigosa, Antonio
Campbell, Ed
Quintana, Lorena
Fulcher, Clinton J.
Nugent, Artie
Lagomarsino, Louis
Miller, William A.
Bidwell, C. H. S.
Orr, Violet M.
Eicke, Dana P.
White, Howard C.
Benedict, Addie M.
Bega, Hinaro
Leidig, Don M.
Wagner, Charles J.
Cooley, Ronald R.
Donihue, Leon M.
Vannier, Leon
Graydon, George W.
Wilson, Turner
Johnson, Gardiner
Bolton, Oarn Stanley
Bonaccoesco, Carmelo
Porter, E. E.
Dahlin, Gustav Adolf
Taake, Elmer A.
Becker, Blanche
Dawson, Kennett B.
Hama, Karl
Harris, Edward
Peterson, C. A.
Peyser, Jefferson E.
Griscom, Will S.
Anderson, H. Dewey
Kerr, W. T.
Garibaldi, James D.
Mayes, Don C.
Brentlinger, Frank
Minard, Claud
Smith, Francis T.
Kramer, Ira E.
Robertson, Alfred W.
Hubbard, Paul B.
Lore, Elmer E.
Aydelotte, John T.
Sherwood, Logan
Murray, John
Pelletier, John B.
Ferguson, Morris M.
Evans, Ralph W.
Martin, Frank A.
Bull, Fred
Wotherspoon, Marion Foster
Emick, William Earl
Moisa, Florencio
Price, Olin H.
Rosenthal, Ben
Turchinsky, Joseph
Purcell, William J.
Gilbert, Wilbur F.
Tyler, Don F.
Laughlin, Frank D.
Pyle, Lucile E.
Vandegrift, Guy W.
Hibbard, Harold J.
Cunningham, Thomas J.
Curtis, Loren B.
Serrurier, Robin
Waters, Frank J.
Bernard, Samuel M.
McLarty, Sr., Edward
Morgan, Geoffrey F.
Scott, J. Landor
Bossert, Grover L.
Voigt, Ernest O. "Ernie"
Osborn, Jack
Miller, John F.
Jones, Samuel W.
Welsh, Ralph Lewis
Flint, Gene
Borden, Frank L.
Schenck, Harry A.
Kowalski, Adam
Carter, Henry E.
Reaves, Fred
Glover, A. Franklin
Adams, Roy L. O.
Patterson, Thomas W.
Clark, John G.
Kane, Harry F.
Allison, Hortense
Becker, John G.
Corwin, Gordon W.
Evans, Walter H.
Kenny, Herbert Franklin
Allen, C. R.
James, Albert A.
Scarborough, John
Walker, Clarence R.
Griffin, Nathanael
Richie, Paul A.
Wallace, Ralph W.
Weymiller, Eleanor A.
Social Democratic Alliance,
Ecology Party,
New National Front,
Constitutional Movement,
Millington, Seth
Neyens, Herman E.
Fountaine, Andrew
Save London Action Group,
Sawallisch, Harold F.
Prater, William J.
Greater London Council Abolitionist Campaign,
Ader, Leon H.
Blaine, James S.
Irish National Party,
Barnes, Laura
Fellowship Party,
Gonsalves, Francis H.
New Britain Party,
Dannenbrink, Henry A.
Ludlow, Richard S.
Jaye, Sam
Workers Party (Leninist),
Williamson, Jessie C.
Revolutionary Communist Tendency,
Sheehan, Joseph Francis
Noral, Alexander
O'Brien, Franklyn M.
Garrison, Peter J.
Call, Harrison W.
McCauley, Catherine
Lund, Trelfa
Ward, John B.
Smith, Ronald A.
Leonard, Jacob M.
White, James R.
Russell, Henry P.
Rowell, Milo E.
McCormick, Leroy
Newport, Ian R.
White, Brian F.
Johnson, Marcus S.
Muldoon, Fred P.
Kay, Harry
Warner, Judith Anne
Smith, David C.
Ferrett, Ronald A.
Brightwell, Lawrence C.
Burgess, Elizabeth K.
Connor, Daniel
Sowerby, Michael D.
Bledsoe, Huntington P.
Sherwood, William E.
Beadle, Mrs. Ronwen R.
Norman, Ernest Q.
Rowe, James H.
Major, John Reveley
Ayres, James A.
Powell, Steven L.
Lewis, Guy
Hawkins, Jean W.
Cooper, Timothy H.
Echols, Carl L. D.
Stoner, Don
Orme, A. D.
Beale, Neville
McKendry, Thomas
Colmans, Maureen T.
Baynham, Frank L.
Kepple, Gerald C.
MacRae, John
Moncreiff, Andrew M.
Crossan, Leslie B.
Elstein, Lillian M.
Pellett, Frank G.
Wieding, William H.
Heltness, Albert A.
Ohanneson, J. George
Cassidy, Bryan M. D.
Boleyn, Dana G.
Watkins, Leonard W.
Morton, Edward P.
Leckrone, Clifford A.
Farrell, Harry
Beck, Lester W.
Davis, William Thomas
Solomon, Floyd E.
Rosser, Louis
Miller, Montague
Bridgwater, Andrew J.
Ostar, Morris
Adams, Percy Fenton
Barnes, Alfred James
Gettins, Edwin G.
Garner, Ray H.
Arbo, Adele
Briney, Perry G.
Butler, Warren W.
Cooney, Thomas J.
Freeman, Harvey B.
Glick, Fred P.
Lane, Donald P.
Dubois, Arthur John
Evans, Wardell D.
Potter, C. G.
Heffron, James H.
Singletary, Emmett L.
Niehouse, Charles C.
Daley, Jeanette E.
Casmir, Fred L.
Rolwing, David
Critchett, George A.
Collins, Francis W.
Hughes, John E.
Bowles, Calvert L.
Dapper, William G.
Pullen, Walter A.
Sheridan, Bernard A.
Carlson, Arthur W.
Cobb, Eddie Marie
Phillips, James H.
Sullivan, Frank Walter
Bergemann, Russell A.
Holmes, L. Raymond
Yates, Oleta O'Connor
Gallagher, Dan
Laramee, Leo E.
O'Day, Edward F.
Rabin, Emil
Nugent, Herbert
Harris, George B.
Wollenberg, Albert C.
Lazarus, Leland J.
Green, Robert Miller
Brooks, Clarence
Hall, Marshall S.
Deane, Tom H.
Morrill, John A.
Shattuck, Karl W.
Bridge, Caroline H.
Burson, Roscoe W.
Clark, Duncan E.
Newell, Paul C.
Gore, Roy C.
Bond, James
Blodgett, J. Russell
Motta, Michael
Pardee, Fred R.
Paulson, Carrie H.
Knight, T. Fenton
Preston, Leslie H.
Brunton, William
Ray, Robert D.
Bashore, Lee T.
Jobe, Edwin
Troskey, Eugene H.
Horstman, William F.
Bennett, F. Ray
Fiscus, Monte C.
Spencer, Kappie
Bennett, Elwyn S.
Knight, John B.
White, Robert A.
Aidlin, Joseph W.
Scully, Frank
Royer, John R.
Henderson, Carl R.
Waters, Jr., Frank J.
Kellems, Jesse R. "John"
Mason, William Bosworth
Woomer, Andrew J.
Rogers, Richard
Johnson, Henry S.
Tellefson, M.
Dones, Sidney F.
Broun, Leroy A.
Watkins, George J.
Pfaff, Roger Alton
Scolinos, Frank H.
Massion, Jack
Penn, Warren
Howard, Tom
Westerfield, John T.
Smith, Charles M.
Collinge, Edward B.
Atkinson, Maurice E.
Maltby, Joseph M.
Cleaveland, Howard G.
Atwood, Floyde L.
Clapp, Maurice
Marks, Adrian
Brown, Burr A.
Kirkpatrick, J. Clark
Fisher, George W.
Penry, Lester J.
Whelan, Vincent
Licea Pérez, Javier Eduardo
Rodríguez Villegas, Pedro David
Alarcón Bárcena, Gonzalo
Sánchez Pacheco, Ricardo
Rivera Valverde, Carlos Salvador
Olivares Hernández, Miguel Agustín
Siles Banda, Leónides Porfirio
Fuentes López, Brathley Donovan
Flores Jiménez, Xóchitl
Galván Pérez, Leopoldo
Fiesco García, Karla Leticia
Serrano Palacios, Luis Daniel
Moreno Árcega, José Isidro
Ríos Velázquez, Indalecio
Espíndola Uribe, José Edwar
León Delgadillo, Luis Antonio
Cisneros Coss, Azucena
Arreguín Guízar, Luis Emmanuel
Díaz González, Patricio
Arrieta Ayala, Jesús
Castelán Rizo, Belem Viridiana
Arvizu de la Luz, Felipe Rafael
Tapia Vázquez, María Esther
Moya Marín, Angélica
Montoya Márquez, Isaac Martín
Méndez García, José Antonio
García Vázquez, Amiud
Velázquez Cano, Marcelino
Bonilla Jaime, Juana
Cerqueda Rebollo, Adolfo
López Maldonado, Saúl Fernando
Pérez Cruz, Raciel
Rodríguez Hurtado, Marco Antonio
Rodríguez Albarrán, Francisco Javier
Vargas Camacho, Melissa Estefanía
Moreno Bastida, Ricardo
Valdés Aranza, Víctor Manuel
Preciado Piña, Omar
Vieyra Castro, Anny Xareni
Reyes Ruiz, Miguel Ángel
Castro Fernández, Ana María
Plata Plata, Andrea
Alcántara Núñez, Maribel
Plomares Varela, Manuel
Colín Pacheco, Angélica
Roldán Juárez, Ivón
Juárez Pineda, Vanesa
Sánchez Osorio, Blanca Guadalupe
Cuevas Alcántara, Magnolia del Pilar
Morales Márquez, Mayra Lizeth
Cruz Olvera, Valeria
Gordiano Estrada, Lucila
Garduño Jácome, Leticia
Díaz Borjas, Paloma
Rivera Abarca, Brenda Angélica
Alegría Colín, María del Socorro
de Jesús Molina, Jerónima
Sánchez García, Óscar
Maya Doro, Luis
Contreras Vilchis, Felipe
López Montaño, Rosa Isela
Solís Gómez, Adolfo Jonathan
Paredes Mariano, Albino
Vázquez Castillo, Jacob
Menéndez Ayala, Rosa Angélica
Castro Lagunas, Aydeth
Galán Flores, Óscar
González Lagunas, Esmeralda
Loreto Gómez, Iris
Lara de la Cruz, Arturo
Marcos Sánchez, Isaac
García Cárdenas, Marina
Servín García, Nidiayulissa
Casique Vences, Epimaco
Castrejón Galicia, Rubén
Topete García, Ivette
Barrera Romo, Adalberto
Sandoval Roa, Dalia Gabriela
Gama Pérez, Gabriel Josafath
Becerra Cadena, Juan Pablo
Carrillo Delgadillo, Olivia
Calvo Valencia, Carlos Alberto
Hernández Barrera, Manuel Alejandro
Frías Panini, Eva María
Ruiz Martínez, Alejandro
Martínez Cruz, Sandra Nadine
Montiel Rodríguez, Jesús Gaspar
Ambrocio Flores, Luis Fernando
Martínez Santillán, Sandra
Rivero Rivas, Juan Pablo
Cruz Sánchez, Talia Citlali
García Díaz, Cinthya Roselyn
del Valle Ramírez, César
Monroy Conde, Jezabel Anamin
Juárez González, José Carmen
Garduño Martínez, Cecilia
Salas Perea, Emilio
Reyes Juárez, Olgalidia
González Escobar, Janeth
Arias Flores, Marisol del Socorro
Martínez Romero, Nicolás
Guzmán Jiménez, Lizbeth Alejandra
Rodríguez Cabrera, Susana Leonarda
Navarro Rivera, Raúl
Torres Rosales, Lucas
Granados Villanueva, Calixto
Bautista Mejía, Sandra
Rodríguez Santoyo, Santiago
Rodríguez Pacheco, José Eduardo
Camacho Bojorques, Teodoro Delfino
Coronel Meneses, Miriam
Bautista Mata, Antonio
Onofre Espinosa, Eleydi
Collazo Beltrán, Luis Armando
Cid Galicia, Melitón
Granados Carrasco, César
Faustinos Ramírez, Josué Gualberto
Soriano Cuadros, Margarito
Ramos Bernal, Omar
García Marcelo, María Félix
Carmona Moreno, Oswaldo
Tarango López, Daniel
Garay Martínez, Alexis Noé
Sánchez Velázquez, Omar Guillermo
Martínez Morales, Iliana Gabriela
Pulido de Jesús, Reyna Itzel
Hernández Herrera, Selenne
Espinoza Hernández, Rosa
Sánchez Isidoro, David
Rodríguez Hernández, María Esther
Pérez Jaime, Miledi
Díaz Juárez, Marco Antonio
Méndez Juárez, Zaira
Florín Florín, Miguel Artemio
Romero Gutiérrez, Miguel Ángel
Páez Guzmán, Jesús
Guzmán Florín, Félix
Suárez Juárez, Tomás
Cerón Rojas, Luis Miguel
Salas Carranza, Martín
Luna Cruz, Marisol
Montes Monroy, María del Rocío
Ledezma Reyna, Aldo
Carrillo Luna, Juana
Tapia Pérez, Leónides
Díaz López, Alfredo Eduardo
Hernández González, María del Carmen
Falcón Torres, Francisco
Sánchez Martínez, Abigail
Alcántara Escorcia, Pablo
Zepeda Martínez, Leticia
Franco Cruz, María Guadalupe
González Alonso, Teresa
Velasco Aranda, Nancy
Delgado López, Jazmín
Bojorges Conde, Gonzalo
Rodríguez Buendía, Yuridia
Peralta Peralta, María Eulogia
González Aguirre, Gretel
Banda Hernández, Alfredo
Mendoza Vásquez, Francisco Javier
Zambrano Gordo, José Arturo
Montiel Villegas, Laura
Ruiz Cruces, Luis Miguel
Pérez Velázquez, Imelda
Vázquez de la Rosa, Rafael
Espinosa Ángeles, Ana Lilia
Rodríguez Cervantes, Osvaldo
González Moreno, José Sergio
Ojeda Rentería, Eliza
Cuéllar Albarrán, Luis
Santana Gil, Sergio
Villegas Flores, Arnulfo
Albarrán Gabriel, María del Carmen
Soriano Carmona, Adolfo
Martínez Martínez, Zaida Citlali
Amaro Valencia, Magdalena
Pérez Martínez, Rebeca
López Mendoza, Christian Ariel
Castañeda Díaz, Milton
López Adán, Juan Manuel
Martínez Santiago, Jorge
Hernández Mendoza, Daniel Alejandro
Doroteo Cruz, Rubén
Vargas Hernández, Irma
Barrera Flores, Rosa Elva
Martínez Sánchez, Jannett
Cárdenas Vera, Antonio
Salas García, Alma Anaid
Bravo Jiménez, Janitzi Ivonne
Contreras Carrasco, Romina
Reyes Montiel, Claudia
Campos Morales, Francisco Javier
Muciño Acosta, Jenifer Guadalupe
Garduño Figueroa, Jesús Enrique
Álvarez Bringas, Jorge
Arroyo Ortega, Nemecio Ángel
Gómez, Juan Vicente
Khrushchev, Yury
Borisov, Igor
Vakar, Aleksandr
Gubarev, Viktor
Maklashov, Oleg
Nikolayev, Aysen
Parakhin, Gavril
Pshennikov, Yury
Timofeyev, Vladimir
Grudinin, Vladimir
Konovalov, Valentin
Molchanov, Mikhail
Sokol, Sergey
Khabarov, Aleksey
Borovikova, Yevgenia
Bulayev, Sergey
Prusakova, Maria
Tomenko, Viktor
Khrustalyova, Yelena
Beloborodov, Boris
Zavgorordny, Yevgeny
Orlov, Vasily Aleksandrovich
Rafalsky, Sergey
Sanzharevsky, Roman
Bolshov, Pavel
Borisov, Igor
Gusev, Aleksandr
Rogatnev, Andrey
Tarasov, Yaroslav
Boykov, Aleksandr
Voskresensky, Stanislav
Orekhov, Aleksandr
Popov, Pavel
Shelyakin, Dmitry
Bout, Viktor
Gruntovaya, Yekaterina
Karpov, Stanislav
Skvortsov, Yury Petrovich
Tsivilev, Sergey Yevgenyevich
Gliskov, Aleksandr
Ivanova, Irina
Kotyukov, Mikhail
Markert, Maksim
Novak, Andrey
Terekhov, Denis
Goncharenko, Sergey
Isayev, Roman
Nosov, Sergey
Prikoki, Oleg
Vorobyov, Andrey
Zhigarev, Kirill
Naumov, Aleksandr
Nikitin, Anatoly
Atmakhov, Vladislav
Bykov, Aleksandr
Yegorov, Vladislav
Nikitin, Gleb Sergeyevich
Pomerantsev, Ilya
Lebedev, Yevgeny
Plotnikov, Vladislav
Travnikov, Andrey Aleksandrovich
Shchukin, Andrey
Yakovlev, Roman
Lokot, Anatoly
Alekhin, Andrey
Kazanin, Vladimir
Makalenko, Maksim
Khotsenko, Vitaly
Klychkov, Andrey
Kovalyova, Svetlana
Stebakov, Vladimir
Chislov, Vladislav
Andoni, Aleksandr
Kovalyov, Denis
Kozhemyako, Oleg
Kosheleva, Inna
Rudyuk, Kirill
Alekseyenko, Pyotr
Bayev, Aleksandr
Vedernikov, Mikhail
Minakov, Anton
Romanov, Igor Pavlovich
Azarov, Dmitry Igorevich
Leskin, Aleksey
Maryakhin, Mikhail
Pukhayev, Sergey
Stepanov, Aleksandr
Levchenko, Ivan
Moor, Aleksandr
Piskaykin, Vladimir
Sadovnikov, Denis
Butakova, Yulia Sergeyevna
Galtsov, Vladimir
Kuznetsov, Vladislav
Semerikov, Aleksandr
Gusev, Dmitry
Davankov, Vladislav
Zyuganov, Leonid
Sobyanin, Sergey
Chernyshov, Boris
Anokhin, Vasily
Kovalyov, Mikhail
Maksimov, Andrey
Shklavets, Roman
Dorosh, Sergey
Malyshenko, Viktor
Matkheyev , Semyon
Tsydenov, Aleksey
Dudarin, Anatoly
Kadayas, Ivan
Parfenchikov, Artur
Rogalevich, Andrey
Ulyanov, Yevgeny
Glushchenko, Natalia
Zaytsev, Yury
Zlobina, Valentina
Mirbadalev, Anton
Belousov, Vadim
Brechalov, Aleksandr
Leshchev, Georgy
Segal , Vladimir
Syrov, Aleksandr
Yagafarov, Timur
Alikhanov, Anton
Bulanov, Maksim
Vukolov, Vladimir
Mishin, Yevgeny
Sultanov, Vladimir
Shitikov, Yury
Luginin, Fyodor
Mamayev, Sergey Pavlinovich
Moiseyev, Yury
Ponaryev , Vladimir
Sokolov, Aleksandr
Yefimova, Olga
Prokopov, Aleksey
Chursinov, Aleksey
Shrub, Sergey
Malkov, Pavel
Parsentyev, Grigory
Repnikov, Dmitry
Rubina, Natalya
Sidorov, Denis
Alimova, Olga
Busargin, Roman
Vantsov, Aleksandr
Pyanykh, Dmitry
Chebotarev, Artyom
Demin, Aleksandr
Ivachev, Aleksandr
Kaptyug, Aleksandr
Kuznetsov, Andrey
Kuyvashev, Yevgeny
Yevrayev, Mikhail
Miloradov, Igor
Paramonov, Mihail
Smirnov, Vladimir
Tukeyev, Konstantin
Yegorov, Maksim
Zhidkov, Andrey
Malinkovich, Sergey
Morozov, Oleg
Plotnikov, Pavel
Avdeyev, Aleksandr
Biryukov, Sergey
Kornishov, Sergey
Sidorko, Anton
Subbotin, Aleksandr
Grinev, Viktor
Mazur, Vladimir
Nemtseva, Galina
Petrov, Andrey
Kadyrov, Ramzan
Khadzhimuradov, Isa
Nakayev, Khalid
Vorobyova, Lyudmila
Gorlov, Oleg
Ignatkov, Dmitry
Kleymenov, Ilya
Rudenya, Igor
Dyumin, Aleksey
Isakov, Vladimir
Moiseyev, Yury
Rostovtsev, Vladimir
Barzhanova, Margarita
Budarin, Gennady
Gabitov, Ildar
Goreva, Svetlana
Goryachev, Oleg
Dolgov, Mikhail
Marinin, Sergey
Russkikh, Aleksey
Kan-ool , Ailanmaa
Sat, Andrey
Seden-ool, Choigana
Khovalyg, Vladislav
Chesnokov, Vladimir
Bykov, Valery
Zdunov, Artyom
Kuzyakin, Dmitry
Lemkin, Aleksandr
Tyurin, Yevgeny
Abelmazov, Vladimir
Gladkov, Vyacheslav
Dremov, Yevgeny
Osetrov, Yury
Skachko, Kirill
Vasilyev, Aleksandr
Melnichenko, Oleg
Ochkina , Anna
Chugay, Petr Prokofievich
Shalyapin, Oleg
Shpagin, Aleksey
Degtyarev, Mikhail
Kim, Marina
Parfenov, Vladimir
Mamedov, Babek Yusif ogly
Kondratyev, Veniamin Ivanovich
Lugin, Oleg
Safronov, Aleksandr Mikhailovich
Tutushkin, Ivan
Khmelevskoy, Denis
Betekhtin, Viktor
Nikitin, Andrey Sergeyevich
Nikitin, Andrey Andreyevich
Ponomarev, Sergey Viktorovich
Uyba, Vladimir
Andreyev, Aleksandr
Matveyev, Sergey
Nikolayev, Oleg
Stepanov, Konstantin
Stepanov, Nikolay Alekseyevich
Vakorin, Nikolay
Yesipov, Andrey Nikolayevich
Pivkov, Sergey
Tyukina, Ayman Kozhantayevna
Tsybulsky, Aleksandr
Chirkova, Irina
Arkhitsky, Andrey
Bogomaz, Aleksandr
Kornilov, Dmitry
Kurdenko, Sergey
Chernyshov, Sergey
Goldshteyn, Rostislav
Dudin, Vladimir
Krupsky, Aleksandr
Kuzemsky, Roman
Tikhonov, Boris
Dierenfeld, Judith
Orr, Joan
Paulding, Jim
Shaw, Elizabeth
Altheimer, Steven F.
Fulbruge, Charles R.
Fusco, Lou
Teig, Forrest T.
Ashcraft, Forrest F.
McDonald, Michael
Kobes, Harry G.
Curtis, Warren E.
Natvig, Orlo G.
Merritt, Milo
Karpen, Mathew
Redmond, James M.
Potter, Ralph W.
Sovern, Steve
Green, Myrna
Nolting, Fred W.
Burroughs, Clifford E.
Clark, Donald D.
Richards, Tom
Fiore, Roberto
Langton, Victor R.M.
Dawson, James
Dawson, James A.
Wright, Colin E.
Sturrock, Lynda A.
Butorović, Milutin
Vondrak, E. Phil
Handy, Elgar
Kelly, E. Kevin
Azemović, Mirsad
Davis, Peter R.C.
Suljević, Ernad
Hawke, Owen
Waugh, Jewell O.
Culver, Louis P.
Gutić, Damir
Gent, Rodney C.
Martin, Audrey M.
Scott, Gillian V.
Howard, Norman
Steel, Arthur R.
Pierre-Michel, Gerard
Marsh, Raymond J.
Zahren, Ian
Hardy, Alan
Nerva, Lawrence M.
Arthur, Ann S.
Stubbs, Michael
Black, Peter B.
Harrington, Illtyd
Raizada, Sujan S.
Gover, John H.
Myers, Robert P.
Tainton, Roger
Gunlock, William I.
McMurphy, Fred
Thomas, Charles D.
McGuckin, Henry E.
Holtz, Charlie
Lowrey, Lloyd W.
McClinic, John
Studevant, Joseph
Irvine, Gordon F. "George"
Anderson, Paul W.
Farrell, Thomas R.
Brown, Frank H. "Bimbo"
Kinz, Lorine
Parsons, Frank
Burk, Edmund C.
Welch, John D.
Harris, Henry Andrews
Smolan, Ada L.
Gaffney, Edward M.
Mereness, Jr., Harry Albert
Byrne, Joseph P.
Roberts, Malby
Weymouth, Elmer
Conover, Stewart W.
Kingman, David
Hunn, L. Sidney
Gatewood, Kenneth J.
Hallock, Claude H.
Atkinson, Clare L.
McLean, James C.
Womack, Clay H.
Branin, Eulia Finn
Dunn, Robert E.
Steinberg, Henry
Poole, William H.
MacKay, Lillian B.
Humphries, Adelade
Dunbar, Frank O.
Potter, Franklin J.
Duling, Howard O.
Darby, Allan
Caldwell, Malcolm J.
Moore, Jack J.
Richardson, Allen T.
Breidenbach, Robert W.
Jarman, Paul R.
de Villiers, H. Enright
Campbell, Charles E.
Rhetta, Myra
Polkki, John
Bixby, Philip L.
Utrecht, Henry S.
Hornibrook, A. B.
Russell, Frank C.
Willhoft, Waldo
Walker, James E.
Ashbaugh, Louis K.
Shea, Timothy F.
Varnum, George
Hastain, Harvey E.
Black-Branch, Mary
Hollingshead, Ed
Lym, La Verne
Warburton, Harry
Šahmanović, Admir
Ćulafić, Damjan
Denny, Paul
Dalley, George
Fraga, Thomas F.
Dugan, Jr., George J.
Flynn, Rick Valentine
Bennett-Wolcott, Bobbi
Silva, Mary
Burke, Frank F.
Chartrand, Derek
Heines, Matthew D.
Brewer, Jeb
Haley, Jr., John J.
Carey, Edward J.
Randall, Simon J. C.
Stickle, Edwin
Johnson, Leif
Hermanson, Devin
Kordić, Simonida
Saulie-Rohman, John
Knowles, Barry
Muchlinski, "Birdie" Jane
McAfee, Ray
Radunović, Slaven
Ralston, J. Graham
Haggerty, Gerald P.
Alexander, Dan
Conley, Charles F.
Siddiqi, Imraan
Ishii, David
Miller, Raup
Chaudhry, Melissa
Sturtevant, R. W.
Martin, Paul
Mahaffy, Eric
Engle, Kurtis A.
Božović, Bojan
Toliver, Desiree C.
Ram, Mel
Tilton, David
Crichton, James G.
Giesick, Paul Lawrence
Jackson, Charlie R. "Chuck"
Guthrie, Charles Lester
Cale IV, Edward
Clark, Jim
Fourt, Walter J.
Vukićević, Maja
Milton, Ella Maude
Aleksić, Budimir
Stackhouse, Andre
Ford, Patrick Henry
Van Der Oef, Charles E.
Zogović, Milun
Sargent, Willis
Bidwell, Hawley N.
Kelley, Charles H.
Steinberger, Virginia Timberlake
Chalfant, Earl R.
Norin, Hugo A.
Smith, Lothrop
Cunningham, Kay
Heaton, Guy E.
Lyons, John C.
Sweet, Herbert L.
McCoy, Edward D.
Allen, Arthur A.
Price, R. Fred
Armstrong, Douglas P.
Boyd, Ross H.
Fay, Mary L.
Miller, Carl B.
Churchill, Royal B.
Stephenson, Dwight H.
Emlay, Fred
Tiernan, Lloyd E.
Huddleston, Charles F.
Dixon, James
Cunningham, Edward P.
Salas, Esther
Fuscarino, Christian
LaRue, Jeannine
Carter, Allan J.
Hall, Luther N.
Houenou, Dianne
Hogg, David
Crawford, Jacky
Beal, Ralph A.
Dekker, Albert
Potter, Alta C.
Gleason, Lucile Webster
Davis, M. Philip
Goldsmith, James
Abrosimov, Aleksandr
Yefanova, Yelena Mikhailovna
Yefremova, Nadezhda
Oparyshev, Stepan Stepanovich
Shapsha, Vladislav
Yashkin, Nikolay
Izhitsky, Valery
Plyusnin, Aleksandr
Sitnikov, Sergey
Tashchiev, Georgy
Fedorov, Ruslan
Gabitov, Aleksandr
Drozdenko, Aleksandr Yuryevich
Lebedev, Andrey
Perminov, Aleksandr
Bashkatov, Vladimir Valerievich
Bessonov, Yevgeny
Golubev, Vasily
Lyashchenko, Aleksey Vasilyevich
Pyatibratov, Pyotr
Bichayev, Aleksandr
Kalistratova, Olga
Mitrofanenkov, Andrey
Ostrovsky, Aleksey
Valiyev, Alfred
Korobchenko, Oleg
Edwards, Wesley G.
Minnikhanov, Rustam Nurgaliyevich
Mikheyev, Almir
Surchilov, Vladimir
Yermakov, Ivan
Boyd, Philip L.
Zhuravlev, Ilya Grigoryevich
Razvozhayev, Mikhail
Romanenko, Aleksandra
Romanovich, Aleksandr
Yakovenko, Yaroslav
Driver, Robert F.
Dukhovnikov, Andrey
Yegorova, Larisa
Kobzev, Igor
Shchadov, Gennady
Shchapov, Mikhail
Bliznyukov, Maksim
Bobrovskikh, Dmitry
Kalashnikov, Valery
Ostrikov, Alexander
Solodov, Vladimir
Aytakova, Kseniya Alekseyevna
Kozlov, Yevgeny Mikhailovich
Makhonin, Dmitry
Postnikov, Oleg Sergeyevich
Amosov, Mikhail
Beglov, Aleksandr
Tikhonova, Nadezhda Gennadiyevna
Artamonov, Igor
Tokarev, Sergey
Ksenofontova, Larisa
Plotnikov, Andrey
Grigoryev, Andrey
Loomis, Bert W.
Khorokhordin, Oleg
Romashkin, Viktor
Sofronov, Dmitry
Barabash, Vladimir
Gaysina, Zulfiya
Ignatyev, Yury
Kadyrov, Rafis
Kobzev, Vladimir
Kutluguzhin, Yunir
Sukharev, Ivan
Khabirov, Rady
Vyshkvarok, Pyotr
Pedder, Robert J.
Manzhikova, Natalya
Muchayev, Batyr
Khasikov, Batu
Bocharov, Andrey
Riggs, John N.
Burov, Aleksey
Poleshchuk, Sergey
Rublev, Vladimir
Mayboroda, Tatyana
Sidorov, Yakov
Shumkov, Vadim
Yarushin, Yury
Kartsev, Nikolay
Starovoyt, Roman
Fedorov, Vladimir Valeryevich
Firsov, Vladimir
Chernikova, Tatyana
Antropov, Mikhail
Belov, Maksim
Allen, Claude
Burov, Vasily
Izmailov, Vitaly
Tupikin, Gennady
Chibis, Andrey
Amelin, Maksim
Goryachev, Konstantin
Bolster, Thomas L.
Kobzev, Anatoly
Pasler, Denis
Yatsyna, Sergey
Vladimirov, Vladimir
Yefimov, Gennady
Kryazhev, Nikolay
Kuzmin, Aleksandr
Sobolev, Viktor
Natsievsky, Konstantin Olegovich
Pashin, Vitaly
Sevastyanov, Aleksey
Smyshlyayev, Sergey
Teksler, Aleksey
Osipov, Aleksandr
Blosser, Raymond W.
Krauze, Yelena
Ushakov, Vyacheslav
Shpak, Yana
Fletcher, Evans A.
Zenkin, Dmitry
Kornienko, Aleksey
Kochergin, Dmitry
Limarenko, Valery Igorevich
Bacigslupi, James R.
Fleyer, Dmitry
Andreychenko, Andrey
Timchenko, Aleksey
Chemeris, Roza Basirovna
Zimin, Viktor Mikhailovich
Furgal, Sergey
Shport, Vyacheslav
Orlova, Svetlana
Sipyagin, Vladimir
Johnson, Harry J.
Roa Valdez, Sara
Fonseca Franco, Nallely
Becerril Flores, Iván
González Mondragón, Lizeth Viridiana
Rosas Aceves, Jesús Enrique
Flores Campos, Carolina
Chavarría Cobos, Beatriz
Newcomb, W. Fred
Cruz Reza, Beatriz
James, W. E.
Arredondo Becerril, Janett
Rosalio Embriz, Jessica
Arzate Marín, Yesenia
Garfias Juárez, Emedilia
Flores López, Antonia
Reyes Mercado, Izamar
Vélez Martínez, Mario
Arroyo Bautista, Benigno
Mendoza Antonio, Sonia
Peña Suárez, Marîa Isabel
Matías Sandoval, Edgar
Díaz Avilez, María Guadalupe
Lozano Castañeda, Abuzeid
Guevara García, Martha Romalda
Monjardín Lemus, Lorena
Ordóñez Campos, Magdaleno Inocencio
Reynoso Noyola, Yadira Yazmín
Flores Guzmán, Abel
Zamora Casanova, Ana Laura
Hernández Pérez, Xóchitl
Ramírez Pineda, Minerva Isabel
Rodríguez Varela, Juan
Hinton, Walter R.
Payne Islas, María del Rosario
Hewitt, Leland G.
Escobar García, Marisol
Nogués Barajas, Rodolfo
Hernández Noguez, José Oswaldo
Mayén González, Evelin
Casas González, Ana Teresa
Rojas Patiño, Maribel
Rojas Solís, Miguel
García Martínez, Aura Joselyne
Chavarría Chavarría, Raziel Eugenio
Hernández Rivas, Sandro Iván
Sánchez Dávila, Felipe de Jesús
Escobar Félix, Antonio
Hopkins, Pyrns
Mejía Cárdenas, Uriel
Green, Dan W.
Carrillo Nieto, Óscar
Barranco Monroy, Esteban
Martínez González, Joel
Pérez González, Alondra
Núñez Skinfill, Justo
López González, Leilani Aylin
Ramos Badillo, Emma
González Servín, Josefina
Espinoza Zimerman, Danae
Misner, Arthur J.
de la Rosa Linares, Joel
Nava Linares, Marisol
Pozos Hidalgo, David Gonzalo
García Elías, Yulie Soledad
Flores Rodríguez, Pedro Israel
Olvera Calvo, María Eugenia
Calvo Fernández, José Juan
Juárez Romero, Liliana
Gordillo Villagrán, Karla Beatriz
Jiménez García, Ernesto
Peña Colín, Ana Rosa
González Morales, Margarito
Ramírez Ponce, Miguel Ángel
Michua López, Elizabeth Amparo
Gallegos González, Blanca Cecilia
Aguacate Cerón, Ani Mayelin
Nieto Vázquez, Marlen
Lara Romero, Germán
Juárez Medrán, Catalina Yasmín
Trujillo Valdín, Armando
Escalona Piña, Miriam
Chávez Cortés, Erika
Víquez Rivero, Elizabeth
Reséndiz Dávila, José
Víquez Vega, Victoria Aurelia
Juárez Juárez, Daniel
Huyck, Willard M.
Hinchliff, William E.
Williams, Gordon A.
Mena Meneses, José Antonio
Flores Fernández, Fernando Gustavo
Ruiz Díaz, Óscar
Plaza Rangel, María Elena
Garduño Mejía, María Concepción
Morelos Albarrán, Naín
Linas Monroy, Jesús
Benítez Espinoza, Ariadne Saray
García Antonio, Miriam Nancy
Ávila Vázquez, Reyna María del Carmen
Plaza Barrera, Edgar
Soriano Silva, Sara Liliana
Lira Pérez, Maribel
López García, Fernando
Landa Cárdenas, Betsaida Binui
Alameda Juárez, Lorena
Ramsey, Albert C. S.
Gómez Hernández, María de la Paz
Dávila Vargas, María de los Ángeles
Mendoza Ramírez, Yoselín Nanyeli
Elizalde Vázquez, Mario
González Ramírez, Fabiola Eunice
Sánchez Ramírez, Nora Azucena
Johnson, Rick
Pichardo Escamilla, Miguel
Ángeles Escobar, Luis
Valdez Ruiz, Nancy
Castañeda Peña, Luis Ángel
Mayén Vergara, Nanely
Pérez Segura, Wilfrido
Ramírez Camacho, Francisca
Linares Noyola, Mario Antonio
Godfrey, Vincent T.
Gordillo Abundis, Juan
Castillo Chaqueco, Yazmín
Arreaga Argüelles, Nadia
Cramer, Howard K.
Rivera Gaytán, Keyla Judith
Salazar García, Ruth
Flores Velázquez, Alicia
Gómez Gutiérrez, Antonia
Moreno Sánchez, Mario Eduardo
Díaz Peñaloza, Juana Elizabeth
Vicuña Cortés, Silvestre
Beltrán García, Karen Monserrat
Roldán Pazaran, Guadalupe
Godínez Méndez, Adolfo
Coronel Lemus, Hilarión
Cabrera Rodríguez, Esmeralda
Espinosa Espinosa, Francisca
Robles Jiménez, Samuel
Beaver, Jack A.
López Rebollar, María Dalila
Dreyer, Phil
Cabrera Rodríguez, Paulina Izamar
Montes Laureano, Santos Antonio
Lugo Vargas, Sinaí Guadalupe
Flores Franco, Fátima
Gutiérrez Vargas, Jorge Olivo
Albarrán Montes, Armando
Esquivel Rivera, Sara
Olivares Alva, Raymundo
Cardoso Huertos, Erasmo
Valencia Valencia, Ricardo
Mills, Joel
Caoba Lozada, Dulce Jazmín
Bello Martínez, Gracia
Cortés Rocha, Alejandro
Santillán Medina, Aidé
Hernández Flores, Perla Raziel
Espinosa Godínez, Tomás Rodrigo
Barrera Oloarte, Gabriela
Ledesma Islas, Rodrigo
Helgueras Lara, José Antonio
González Cruz, Cristina
Guerrero Sánchez, Martha
Gupta, Ruth Church
García Esquivel, Jonathan Javier
Monroy Ledezma, Mirna
Sánchez Estrada, Octavio
Matías Ángeles, Rosa Isela
Sánchez Bárcena, Teresita
Díaz Díaz, Mayra Ruth
Talavera Mercado, Edna Stephany
Nava Nava, Mireya
López Salazar, Aldo
Castro Nava, Alejandra
González Rodríguez, Arturo
Orozco González, Marisol
Pérez Flores, Elizabeth
Sotelo San Juan, Mauricio
Jurado López, José de Jesús
López Salgado, Mario
Monroy Esquivel, Abraham
Torres Marín, Jaime
Juárez Torres, Gloria
Ruiz Hernández, Sandra Lucía
Mondragón Flores, María Félix
Hernández Álvarez, José Misael
Montiel González, Luis Eduardo
Meneses Benítez, José Vicente
León Ortega, Óscar Nicandro
González Baeza, Azhalia
Villar Carrillo, Lorena
Bobadilla Bustamante, Jorge Luis
Muñiz Neyra, Ana Aurora
Macedo Domínguez, Ismael
Mora López, Ruperto
Santana Domínguez, Yessika
Rodríguez Gómez, Hipólito
Hernández de Paz, Pedro Luis
Juntos Hacemos Historia,
Navarrete Reyes, Yocelin
Cruz Badillo, Anai
Hernández Carlos, Teresa
Montiel Arteaga, Fernando Ulises
Espinosa Arciniega, Jesús
Hernández Pascual, Claudia
Alpízar Sánchez, Guillermina
Mejía Santa Olalia, José Alberto
Lewis, Seymour
McDonough, Joseph A.
Erickson, Clarence D.
Parker, Howard Q.
Vernon, Ernest H.
Bittman, John H.
White, William Farnum
Brown, Paul H.
Press, Harry
Kilduff, William D.
Taylor, John W.
Latvala, Ted
Mariott, Henry O.
Horn, Clayton W.
Broadhead, George H.
Meyers, Charles W.
Hardgrove, Robert H.
Seyferth, Harold H.
MacCormick, William A.M. (Bill)
Cavin-Fitzgerald, Terence
Anthony, Ricardo "Ricky"
Hamzah Haz,
Rivers, Donovan L. "Don"
Curry, Jeff
Heisinger, Samuel L.
Hoover, Jennifer
Hanson, Cassondra Magdalene
Maloney, Thomas A.
Brown, A. L.
Mjelde, Brad
Marshall-Williams, Rosetta
Dare, Frank
Bennett, Robert W.
Harman, Patrick D.
Patton, Dave L.
Paden, Raymond Arthur
Lebovitz, Allen
Anderson, Jeralee
Hendrix, Jonathan
Verzal, Tim
Baudino, Joseph F.
Darby, Harvey F.
Elconin, Alice B.
Deisenroth, Carl E.
Friedman, Louis R.
Chavez, Jose R.
Haas, George L.
D'Olive, Gene Charles
Metcalf, Allen C.
Ziffren, Phyllis
Jerger, Wilbur
White, Oscar L.
Williams, Frances E.
Pettibone, Neal
Van Dalsem, Newton
Allen, James T.
Seely, Garretson
McArdle, Elizabeth
Kniss, Katie
Townsend, Arthur P.
Trombley, Lisa
Charette, Christian
Elston, Charles R.
Stathakis, Adam A.
Dill, Cody
Salazar, Alfredo T.
Crane, Jr., Ellis
Linting, Rylee
Mendoza-Boc, Maria
Biniecki, Dale
Jenkins, Nancy E.
Fairbairn, Parker
Smalenberg, Todd J.
Fowler, Chaz
Zott, Jean
Cutshaw, Rich
Busch, Burt W.
Drobish, Harry E.
Byrne, Paul L.
Abshire, F. Presley
Thompson, John F. "Jack"
Donnelly, Sr., Hugh P.
Mayo, Jesse M.
Brown, Charles
Williams, J. Howard
Dorsey, Jess R.
Kraft, Fred H.
Coats, Jr., Arthur W.
Crowley, Ernest C.
Lindsay, Francis C.
McCollister, Richard H.
Fleury, Gordon A.
Weber, III, Charles M.
Hoffman, Sr., Verne W.
Dunn, Francis
Dickey, Randal F.
Sherwin, Marvin
Caldecott, Thomas W.
Brady, Bernard R.
Connolly, Jr., Arthur H.
Collins, Jr., George D.
Berry, William Clifton
McCarthy, Robert I.
Dolwig, Richard J.
Kirkwood, Robert C.
Clarke, George A.
Grunsky, Donald L.
Silliman, James W.
Tomlinson, Stanley T.
Cooke, John B.
Lewis, Joe C.
Rosenthal, William H.
Beck, Julian
Elliott, Edward E.
Doyle, Thomas J.
Stewart, Arthur I.
Geddes, Ernest R.
Erwin, Thomas M.
Burke, Montivel G.
Collier, John L. E. "Bud"
Kilpatrick, Vernon
Conrad, Charles J.
Waters, Laughlin E.
McMillan, Lester A.
Morris, G. Delbert
Evans, John W.
Hahn, Gordon
Dills, Clayton A.
Thomas, Vincent
Grant, William S. "Bill"
Fletcher, Carl
Hinckley, L. Stewart
Stanley, Earl W.
Babbage, John D.
Butters, George Roy
Luckel, Frank
Niehouse, Kathryn T.
Way, Arthur W.
Regan, Edwin J.
Coombs, Nathan F.
McCarthy, John F. "Jack"
Gibson, Luther E.
Miller, Jr., George
Desmond, Earl D.
Parkman, Harry L.
Weybret, Frederick
Erhart, Alan A.
McBride, James J.
Murdy, Jr., John A.
Dilworth, Nelson S.
Applebaum, Anne
Kellman, Janelle
Glass, Diane
Flatt, Joseph B.
Shay, William E.
Bovenkamp, Margaret
Hill, Eugene M.
Jackson, Glen Leon
Doderer, Minnette
Shaff, Roger J.
Hunter, John J.
Davis, Will
Glenn, Gene W.
Davis, James W.
Esmoil, James L.
Nurse, H. Kenneth
Keith, Wayne D.
Wilkins, Christine A.
Curran, Leigh R.
Scott, Kenneth D.
Shawver, George L.
Heying, H. L. "Larry"
Fink, Kenneth V.
Blouin, Mike
Lamborn, Clifton C.
Marland, Barbara
Montgomery, Noah
Long, Khadijah
Rose, Henrietta
Whitehead, Thomas
Ruiz Gonzalez, Erasmo
Litzenberger, Ronda
Dahn, Gay
McCune, Jim
Cherry, Fred
Cook, Yanah G.
Holloman, Michael
Uban, Charles J.
Rider, Sr., Robert E.
Uthe, George E.
Fitzgerald, Daniel B.
Haley, Pam
Winkelman, William P.
Scott, Paige
Conrad, W. E.
Valencia, H. Miguel
Merkel, Al
Kelly, Mike
Karunaratne, Vikramabahu
Warren, J. Robin
Corvera Mondragón, Jacqueline
Leyva Ruiz, Cristofer
Avendaño Ávila, Carmen Sinohé
Andersen, Leonard C.
Wong Romero, Rosa Yolanda
Urbina Bedolla, Aarón
Gross, G. William
López Rivera, Rigoberto
León Benítez, José Luis
Vargas Jaramillo, Lucina
Higgins, Rod
Morán León, Paulina
Guzmán Díaz, Ana Laura
Pérez Alvarado, Fernando
Gómez Hernández, José Guadalupe
Arbuckle, R. Dean
Martínez Flores, Neira Noelia
López Lozano, Sergio
Vallejo Gama, José Antonio
Orozpe García, María del Rocío
Orozpe López, José Luis
Nolin, Karl
Harbick, Darin
Meneses Vivaldo, Quirino
Ramos Alberto, Erika
Martínez Cervantes, Alan
Alvarado Solís, Juan
Valdés Valdez, César Augusto
Martínez Saldívar, Belia
Ruiz Chimal, Luis Felipe
Moreno Martínez, Verónica
Espinoza Navarrete, José Luis
Yaeger, Jessica
Oparanya, Wycliffe
Briscoe, Rachel
González Albarrán, Gonzalo
González Berra, Carlos
Villa Peña, Ahimelec
Mora Remedios, Juan José
Valdés Linares, Crysthel
Carrillo Macario, Berenice
Herrera Bravo, Jesús
Chávez Marín, Sandra
Woodard, Arne
Gordillo Sánchez, Héctor
Nápoles Pacheco, Nancy
Nava Jiménez, Andrea
Robinson, Ron
Onofre García, Alinne Fabiola
Vázquez Calvo, Roberto
Xinastle Contreras, Alma Gabriela
Fernández Sánchez, Johanna
Jaime Padilla, Maribel
Valdez Santos, Eva Maribel
Fragoso Díaz, Alejandra
Aguilar Talavera, Karla Gabriela Esperanza
Santana García, Luis
Morales Villegas, Jonathan Norberto
Barón López, América Adriana
Bautista Arellano, Roberto
Contreras Villegas, Gabriela
Beliger, Tawn
Cruz Olvera, Heriberta
Cabrera Domínguez, David
Zenteno Santaella, Luis Domingo
Uribe Padilla, Juan Carlos
Ignatowski, Brian
Lozano Valdés, Jenny Ariana
Paredes de la Torre, Mario
López García, Hugo David
Sánchez Becerra, Mariana
Sánchez Mendoza, Lázaro
Sarabia Martínez, María de la Luz
Anaya Sánchez, Karen
Velázquez Velázquez, María de la Luz
Sánchez Muñoz, Mauro
Morales Méndez, Diana Lizbeth
Lucas, George Steven
Vázquez Gutiérrez, Ivana Valeria
Lima Espinosa, Mauro
Rodríguez Lozada, Modesto
Whiteford, Kevin
Velázquez Arenas, Ericka Jazmín
Martínez Flores, Agustín
Rodríguez García, Abelardo
Revilla Portillo, Eva Mireya
Gonzáles Cárdenas, Diana
Paredes Gómez, Juan Antonio
Lozano Peña, Eder Rafael
Johnson, James (JJ)
Reyes González, Angélica
Molinero García, Karla Sayuri
Fragoso Torres, Juan Fernando
Zuppa Villegas, María de los Ángeles
Maldonado Rodríguez, Kenia Idalid
Aguilar Rosales, Andrea
Indyk, Martin S.
Wick, Ben
Fenton, Brandon
Rodríguez Jiménez, Janeth Jazmín
Plymat, Sr., William N.
Vázquez Nolasco, Caty
Montoya Ramírez, Leobardo Delfino
Pineda Miguel, Juan
Fenton, Wayne J.
Moreno Rodríguez, Sintique Mayté
Vilchis Cruz, Agustín
Mercado Escobar, Juan Jesús
Hernández Jaimes, Briseida
Aguilar Juárez, Virginia Yazmín
Cisneros Ramírez, Bertha Isela
Díaz Muñoz, Miriam Guadalupe
Valdín Cedillo, Dagoberto
Mata Cortés, Karla Aneli
Alcántara Torres, Ángela Patricia
Camacho Tornero, Brenda
Padden, Laura
Morell Islas, Carla Jimena
Aguilar Castillo, Jessica Teresa
Gutiérrez Martínez, Nazario
Thompson, Linda J. (Hatcher)
Morales Ávila, Edgar Uriel
Chagoya Cuevas, Keila Marlene
Alcántara Ramos, Alma Delia
Álvaro Montes de Oca, María Fernanda
Olivares Valencia, Damián Alejandro
Olea de la Torre, Erika Patricia
Monroy García, Beatriz
Lugo García, Isaías
Miranda Miranda, Martiniano
Villa Morales, Eden Israel
Soriano Sánchez, Juan Daniel
Rasmussen, Michelle
Arteaga Fernández, Nancy Elizabeth
Velázquez Mejía, Luz Araceli
Espinoza Mendoza, Vîctor
Garnica Martínez, Víctor Manuel
Sánchez Reyes, Luis Enrique
Ureña Valencia, Edgar Elihu
Hernández Cardoso, Xóchitl
Romero Roque, Tomás
Hernández Mena, Crisóforo
Watson, Liam Joseph
Tucker, Bo
Ayala Sánchez, Evelia Marlem
Fuentes Domínguez, César Hernando
Villegas Guadarrama, Rosa María
Fuentes Cruz, Viridiana
Cortés Domínguez, Javier Alonso
Sánchez Pérez, Jonathan Cristhan
Hernández Márquez, Édgar Adrián
Luna Cortés, Ramón Sergio
Jackson, Christopher M.
Rodríguez Núñez, Zudikey
Muñoz Burgos, Omar
Núñez Ponce, Michelle
Becerril Ocampo, Miguel Ángel
Delgado Martínez, Epigmenio
Flores Velázquez, Cirilo
Martínez Román, Jorge
González Vázquez, Gumaro
Cruz Jiménez, Erica
Antonio Sandoval, Ofelia
Maya de la Cruz, Tito
Lugo Millán, Francisco
Rogel Guadarrama, Carlos
Reyes Escamilla, Javier
Santana Carbajal, Mario
Contreras Domínguez, Santa
Sánchez Ruperto, América Lizeth
Nepomuceno Gómez, Rosa Iveth
Blaney, James
Sánchez Sánchez, Adolfo
Juárez Mayen, Luis Miguel
Gutiérrez Morales, Serafín
González González, Carlos
Ruiz Esquivel, Joaquín
González González, Alfredo
Variller Ramírez, Xóchilt América
Mazier Rodríguez, Carmen Alejandra
Collier, Jonathan C. (Caleb)
Reyes de Paz, Rosa Isela
Villafaña Nava, Roberto
Arellano Contreras, Andrés
García Gómez, María del Carmen
Rogel Valle, Carlos
Ángeles Arteaga, Imelda
Vilchis Viveros, Manuel
Reyes Colín, Marco Antonio
Fuentes Aguilar, Nora Angélica
Reynoso Vázquez, Roberto Carlos
Antonio Montero, Carmen
Pace, Ed
Guadarrama Estrada, Sandra
Abbay, Jr., William N.
Álvarez Arellano, Myriam Esperanza
Pavón Díaz, Miguel
Díaz Jaimes, Félix Reina
Méndez Robles, Benita
Morales Trujillo, Mónica Corey
Beem, Angie
Belotti, Frank P.
Muñoz Villela, Rogelio
Barrera León, Luis Felipe
García Alquicira, Roselia Veridiana
Hernández Ortiz, Mónica
Sánchez Isidoro, Jesús
Cruz Ramírez, Arturo
Soto Ibarra, Juan Carlos
Munch, Michael J.
Pérez Galván, Ana Gabriela
Ramírez Silva, Moisés
Schultz, Vera
Velasco Agüero, Alan
de la Luz Rodríguez, Elizabeth
Armstrong, Leo
Díaz Ramos, Ninfa
Spaenhower, John P.
Hernández Martínez, Iracema
Jaimes Garduño, Edder Jesús
Vázquez Carmona, Ana María
Linares Castillo, Diana Isabel
Mercado Chávez, Jaime
Lugo Jiménez, José Carmen
Pardínez Ramos, Erika Guadalupe
Martínez Martínez, Mauro
Shirpser, Clara
Riley, William P.
Grafos, Dean
Gómez Álvarez, Delfina
Towey, Tom
Del Mutolo, M. G.
Wood, Samuel P.
Del Mutolo, R. O.
Rice, George L.
Henderson, Wallace D.
Schroeder, George A.
Valencia Reyes, René
Ayala Morales, Héctor
Pizarro Hernández, Gilberto
Vázquez Alanís, María Gisela
Torres Piña, Carlos
Martínez Alcázar, Alfonso Jesús
Unregistered Candidates,
Blank - Void,
Aguilar Santoyo, Carmen
Villa Valdez, Ana Briseyda
Morgan, Jr., Donald
Hernández Eguiza, Jesús
Guillén Villaseñor, Adán
Hafner, Chuck
Reynolds, Colin
Pompa Rangel, Salvador
Hernández Rodríguez, Silvestre
Ayala Cortés, Rogelio
Dance, Leila
Contreras Sánchez, Elsa Guadalupe
Maldonado Zepeda, Osvaldo
Montes Mendoza, María de Jesús
Juárez Rodríguez, José Guadalupe
Cruz Ayala, Luz Mariana
Cruz Hernández, Alejandro
Romero Martínez, Rigoberto
Chapel, Charles Edward
Sánchez Juárez, Fernando
Hernández Camacho, Gilberto
Fry, John L.
Sánchez López, Adán
Kelly, H. W. "Pat"
Valencia Saldaña, Rocío Alejandra
Barrett, E. Newell
Spears, Isaiah H.
Pacheco Bribiesca, Hermes Arnulfo
Jaramillo Negrete, Paula
Sánchez Sánchez, Gerardo
Téllez Martínez, María Refugio
Lanterman, Frank
Domínguez García, María Hilda
Thompson, Alice C.
Martínez Maya, Leonel
Castañeda Díaz, Sheila
Johnson, Evelyn E.
Ochoa López, Leury
Munnell, William A.
Moreno Medina, Marcelino
Weiser, Rolla J.
Cruz Escobar, José Carlos
Soi Langa't, Stella
Bates, Bill
Torres Pichardo, Marco Antonio
Beaulac, Fred
Arreola Pichardo, Fanny Lyssette
Álvarez Chávez, Blanca Azucena
Konigsberg, Raphael
Torres Sandoval, Juan Agustín
Sánchez López, Laura
Torres Tello, Javier
Cowell, George M.
Carroll, John
Perdomo Cruz, Mara Yuritzi
Ortiz Mejía, Gerardo
Doehrer, Charles G.
Álvarez Ramos, Gardenia
Valencia Guillén, José María
Wandayi, Opiyo
Sandoval Alcalá, Lorena Araceli
Márquez Rivera, Yulma Dareli
Loberg, Dee Dee
Parra León, Luis Manuel
López García, Sergio Octavio
Yafar Bucio, Naufel
Salinas Castañeda, Guadalupe Lizbeth
Mendoza Bermúdez, Karla Yohana
Ledezma Esquivel, Jennifer
Kendall, Orvella
Colín Guízar, Fernanda Naomy
Avellaneda Torres, Wendoly Alejandra
Johnson, Leo
Cline, Marilyn
Villanueva Ledesma, Sandra Luz
Correa García, María Guadalupe
Mvurya, Salim
Pérez Salazar, José Antonio
Barragán Zaragoza, Lizet Andreína
Padilla Espinoza, María Lourdes
Toribio Cruz, Antonio
McGee, Patrick D.
Ávalos Arceo, Juan Esteban
Valencia Escalera, Adriana
Chávez Naranjo, Julio César
Barragán Valencia, Victoria
Mora Chávez, Guadalupe
Moreno Mendoza, Irma
Pedroza Pérez, Rafael
Grassel, Brenda
Arredondo Peñaloza, Daines Noray
García Gómez, Celene
O'Callaghan, Conor
Tentory García, Hever
Joho, Hassan
Mercado Linares, Claudia Yazmín
Rodríguez Valdovinos, María Concepción
Klocksiem, Herbert R.
Valdovinos Ceja, Antonio
Ortega Espinosa, José Juan
Ruiz Velázquez, Gildardo
Aguilar Mendoza, Andrés Rafael
Boles, Roy D.
Ávila Castrejón, Anavel
Shaw, Stanford C.
Mendoza Barajas, Yolanda Patricia
Contreras Nieblas, María Rosario
Saucedo Santana, Rafael
Mbadi, John
Trujillo Córdova, Ariel
Alanís Valencia, Daniel
Aguilar Juárez, Valeria
Morse, Emily
Ramírez Guzmán, Yunuén
Robertson, Ian
Cruz Argueta, Juan
Sanderson, Diana
Argueta Colín, María Esther
Miranda Martínez, Josefina
Cloyed, Ralph R.
Martínez Guzmán, Eduardo
Rodríguez Jiménez, Rubén
Tena Hernández, María Griselda
Acosta Tena, Mirna Violeta
García García, David
Santos Contreras, Aurelio
Reyes Pulido, Luz María Concepción
Mendoza Méndez, Estrella
Aguilar Barragán, Juan Pablo
Ortiz Aceves, Héctor Gabriel
Alvarado Rangel, Fernando
Gaspar Onofre, Nantzy
Camarena Durán, Eutiquio
Cornejo Núñez, Soledad del Socorro
Gómez Gómez, Cristhian Estefany
Andrade Ibarra, Agustín
Milán Pintor, Rosa Elia
Chávez Nambo, María Guadalupe
Diemer, Erik A.
Galindo Vallejo, María de Lourdes
Torres García, Rubén
Bryant, John A.
Hernández Rodríguez, Raúl
Achá Palomares, Alfredo
Rodríguez Leonardo, Eduardo
Santiago Martínez, Ana Lilia
Churape Álvarez, María Refugio
Casey, Henry F.
Hobbie, Dan
Molinero Villaseñor, Juan Gabriel
Álvarez Arreola, María de Lourdes
Sonato Saldaña, Yolanda
Cortés Espíndola, Salvador
López García, Lenín
Páez Pille, Armando
Geddes, Samuel R.
Castillo García, José Luis
Rodríguez Rodríguez, Alejandra
Cuevas Hernández, Lilia
Pérez Mendoza, Armando
Silva Gil, Jaime
Flores Alejandre, Ariana Lizbeth
Ramírez Hernández, Jesús
Dempsey, Rose
Crosby, David
Doyle, Donald D.
Baldwin, John
Neill, Steven
Marshall, Eugene E.
Collins, Joe
Masterson, S. C.
Watson, George
Barkowski, Zoe
Paolinelli, Bruno
Alender, Yoko
Wicklow, Samuel W. "Sam"
Creedon, Daniel J.
Young, Roland P.
Allen, Bruce F.
Doerr, Robert C.
Keldo, Erkki
Hansen, William W.
Patterson, Roscoe L.
Pockell, Kristopher
Beeler, Kitten Wildes
Boehm, J. W.
Ligi, Jürgen
Donahoe, Dorothy M.
Wood, Ed "Woody"
Peetz, Brandi
Major, Stephen T.
Barnes, Mary N.
Tsahkna, Margus
Jolley, Floyd J.
Schmidt, Michael A.
Marsh, William F. "Bill"
Cummings, Ted
Chase, Rob
Morrow, Custer A.
Johnson, Joseph L.
Svet, Vladimir
Brozusky, Victor A.
McCray II, Steven
Pakosta, Liisa-Ly
Cox, Raymond
Gosman, Mollie
Getz III, Joel
Schwartz, Benjamin F.
Lindstrom, Carl E.
Forde, E. Charles
Desmond, Gerald
Bledsoe, Marvin V.
Van Tatenhove, Lester
Lyon, Jr., LeRoy E.
Bulen, Edwin S. "Ed"
Terry, Horace J.
Hegland, Sheridan
Seymour, Worth
Fluharty, Jesse E.
Munns, Edward N.
Cole, Frederick G.
Robey, Edward A. "Ed"
River, Robert B. "Bob"
Dahl, Walter I.
Blanford, Sam W.
McKibbin, Winton
Alvers, George T.
Gilmore, Joseph P.
O'Connell, John A.
Shore, Irving
Daly, James B.
Groves, Frank
di Leonardo, Michael
Perry, Curtis H.
Dorsey, Bobbe Campbell
Phleger, Carl A.
Alvarado, Raimund D.
Miller, Allen
Sturtevant, Ferdinand L. "Ferd"
Nathan, Jess
Gayer, John F.
Vinson, Floyd
Jonas, Allan K.
Kroesche, Elsie C.
Hazell, Peter M.
DuBois, Richard B.
Helgren, Nils
Thompson, Frank J.
Thrift, Prudence R.
Johnson, Seth J.
Schlessinger, Philip J.
Marker, Clifford H.
Tollefson II, Donald G.
Olson, Henry J.
George, Harold L.
Lomax, Jr., Lucius
Roest, Paul
Tretheway, Richard L.
Willd, John A.
Ross, Jr., Kenneth A.
Fahrney, Ven O.
Backstrand, L. M. "Lee"
Ferguson, Ray W.
Bell, Milton J. "Milt"
Fox, Harry R.
Sherrard, Tom
Sankary, Wanda
Schneider, Chester E.
Hunter, John E.
Bair, Tom E.
Elliott, Tolbert E.
Sedgwick, Harold Thomas
Lunardi, Paul J.
Skillman, Loyal C.
MacBride, Thomas
Biddick, Jr., William "Bill"
Languemi, Frank C.
Freeborn, William M.
Whitney, James G.
Ebert, William
Francis, Louis
Hartley, W. Howard
Baldwin, Alan L.
Isaksen, Allan
Harris, Jr., William J.
Power, Domer F.
Flores, John A.
Boyle, Jacque
Rogan, Richard R.
Nussell, Richard J. "Dick"
Stevens, Peter H.
Snavely, Listle L.
Smith, A. L. "Al"
Hinchey, John R.
Brooks, Dean R.
Campbell, Harold M.
Sobieski, Marylyn Powers
Erwin, Richard E.
Manfred, Charles
Meyer, Robert L.
Mosler, Mabel M.
Curran, Jack B.
Jonas, Sam
Brewer, Tom
Stanley, Robert W.
Brice, Daniel T. "Danny"
Jared, J. Malcolm
Dodson, Grover C.
Hanzlik, Willard M.
Anderholt, Joseph J.
Crawford, George G.
Begum, Apsana
McDonnell, John
Chittenden, Howard
Silverio López, Rafael
Medina Rodríguez, Rosa María
Ramos Alejo, Miguel Ángel
Méndez Gallegos, Adriana
Álvarez Magaña, Javier
Jones, Louis J.
Velázquez Paque, Eliseo
Thomas, George L.
Duarte Vázquez, Jesús Antonio
Ortiz Suárez, Alejandra
Larios García, Rubén Darío
Hindley, Charles Thompson
Kellogg, George Timothy
McGrew, Dave
Pickett, Jess W.
Virgen Cerrillos, Justo Humberto
Hussain, Imran
Larios Oseguera, Ricardo
Tiempo por México,
Byrne, Ian
López Colín, Iván Guadalupe
Herrera Sánchez, Mario
Burgon, Richard
Pérez Maldonado, Francisco Javier
Castillo Cortés, Ángela
Contreras Calderón, Juan Luis
Long-Bailey, Rebecca
Sultana, Zarah
Gaona Alvarado, Briseida
Chino Camacho, María Judit
Peabody, Patrick
Ramírez Suárez, Monserrat
Estrada Garibay, Jorge Luis
Maya Morales, Francisco
Morales Correa, Leopoldo
Rodríguez Barrios, Mario
Sánchez Sánchez, Nancy
García Moreno, Judith
Juárez García, María de Jesús
Rivera León, Greyce Alexia
Correa Landa, Serafín
Walsh, James C.
Kroninger, Robert H.
Calderón Castillejo, Juan
Alberto Cortés, Everardo José
Campos de la Luz, Liliana
Flores Escamilla, Claudia
Villanueva Rodríguez, Gabina
Chávez Villanueva, Mariela
Sánchez Márquez, María de Lourdes
Flores Vázquez, Salud Pilar
Weaver, Leland R.
Maldonado Correa, Vilma Yesenia
Aguilera Pineda, Alicia
Ponce Pérez, Omar Bladimir
Lara López, José Trinidad
Hernández Alvarado, Sandra
Alcantar Baca, Jeovana Mariela
López Bernal, Luis Gildardo
Crigler, Robert A.
Ruiz Orozco, Santiago
Rosas Gaona, Yaritza
Gallardo Ferreira, Ana Judith
Caukins, S. Eugene
Gabriel Froylán, José Alonso
Martínez Mejía, René Lorenzo
Starr, Harold H.
Velázquez Guzmán, Pedro Alexis
Calderón Gabriel, Alma Rosa
González Villagómez, Humberto
Carranza García, Ramón
Rivero Martínez, Victoria
Jacinto Rodríguez, Omar
Rosas González, María Eugenia
Antis, Charles L.
Ambris Tovar, Heriberto
López Salinas, Alejandra
Rodríguez Rivera, Anabel
Velázquez de la Luz, Sergio
Rangel Ferreira, Elida
Santos Sierra, Cuitláhuac
de los Santos Betancourt, José Guadalupe
López Pérez, Adarely
Moreno Arzate, Héctor Miguel
Varona Estrada, Pablo
Franzwa, Homer
Dudley, Augustus P.
Munch, Peter Rochegune
Massei, Anthony J.
Collins, Gayle
McCracken, Oscar V.
Campbell, Edwin M.
Neron, Edward J.
Byrne, James
Mishkin, Belle
Eldridge, Catherine
Hirschy, Monroe Elton
Strobel, Leo M.
De Silva, Joseph T.
Armstrong, James E.
Busterud, John A.
Betts, Bert A.
Rice, Leslie E. "Les"
Reagan, Bruce V.
Shell, Joseph C.
Lee, Hyrum Rex
Coleman, Peter Tali
Lutali, A. P.
Sunia, Tauese P.
Tulafono, Togiola T.A.
Sunia, Ipulasi Aitofele
Faleomavaega, Eni F. H.
Coleman Radewagen, Aumua Amata
Flores, Joseph F.
Moylan, Kurt S.
Taitano, Richard F.
Sablan, Rudolph G.
Sanchez, Pedro C.
Reyes, Edward D.
Blas, Frank F.
Fairchild, Bailey Thorp
Brooks, Doris F.
Moylan, Kaleo S.
Ada, Thomas C. "Tom"
Aguon, Jr., Frank Blas
Cruz, Michael W. "Mike"
Tenorio, Ray
Tenorio, Joshua Franquez
Ada, Anthony "Tony"
Davis, Lester Thomas
Garrido Limtiaco, Alicia Anne
Terlaje, Therese M.
Moylan, James C.
Nelson, Telena Cruz
Won Pat, Judith T.
Blas, Jr., Frank F.
Dizon, Karlo
Cruz, Manuel
Pangelinan, Vicente C. "Ben"
Palomo, Antonio M.
Young, Bruce E.
Canham, Erwin D.
Tenorio, Pedro P.
Villagomez, Timothy P.
Apatang, David M.
Kelly, Joseph S.
Balloun, Charles F.
Rabedeaux, Wesley R.
Anstey, Eleanor
Buerkens, Bruce Q.
Volante, Frank L.
Corey, John L.
Corey, Dean O.
Corey, Virgil E.
Flanders, Norbert J.
DISCUSSION
News
News: Tennessee Republican files articles of impeachment against Harris
4 New
News
News: Cuba admits to massive emigration wave: a million people left in two years amid crisis
2 New
News
General: In his attacks on the ‘childless’ left, JD Vance once hyped a plan to give parents more votes
1 New
Video Ad
Bill Eigel Translator Ad: No More Illegals
1 New
Race
Monroe County Board of Commissioners - R Primary - 5/16/2023
1 New
Race
US Vice President - R Selection - 7/15/2024
6 New
Race
US President - Popular Vote - 11/5/2024
9 New
Race
US Vice President - D Selection - 8/1/2024
4 New
Race
CA State Assembly 52 - 11/3/1936
1 New
Race
NE US Senate - 11/5/2024
1 New
Race
CO State House 58 - R Primary - 6/25/2024
2 New
Race
CA State Assembly 57 - 11/3/1936
1 New
Race
AZ US Senate - 11/5/2024
3 New
Race
CO US President - 11/5/2024
2 New
Race
NC Secretary of State - 11/5/2024
1 New
Race
VT Lt. Governor - 11/5/2024
2 New
Race
US President - D Convention - 8/7/2024
1 New
Race
CA Governor - Open Primary - 6/8/2026
3 New
Race
VEN President - 7/28/2024
1 New
Race
UT State House 67 - R Primary - 6/25/2024
1 New
Race
CA State Assembly 36 - 11/2/1948
1 New
Race
Monroe County Board of Commissioners - 11/7/2023
4 New
Race
CA Lt. Governor - Open Primary - 6/9/2026
1 New
Race
UT District 03 - R Primary - 6/25/2024
3 New
Race
Monroe County Controller - 11/7/2023
1 New
Race
MO District 01 - D Primary - 8/6/2024
2 New
Race
Welsh Labour Party Leader - 7/24/2024
1 New
Candidate
Golden, Jared
4 New
Candidate
Menendez, Robert "Bob"
3 New
Candidate
Lang, George
5 New
Candidate
McDonnell, John
3 New
Candidate
Carter, Jimmy
6 New
Candidate
Tlaib, Rashida H.
3 New
Candidate
Massie, Thomas
1 New
Candidate
Musk, Elon
10 New
Candidate
Gaetz, Matt
3 New
Candidate
Lincoln, Luther H. "Abe"
1 New
Candidate
Barrasso, John
1 New
Candidate
Bukele, Nayib
1 New
Candidate
Scott, Phil
1 New
Senate
Senate Class I
3 New
NH Libertarian Party
1 New
Institutions
U.S. Postal Service (USPS)
1 New
Country
United Kingdom
2 New